Jak založit inzerát na Hyperinzerci

Chtěli byste na webu Hyperinzerce prodat jakoukoli věc, ale lámete si hlavu nad tím, jak to udělat? U nás jste na správném místě. Provedeme Vás patřičnými kroky tak, abyste Vaše zboží bez problému inzerovali.

Způsoby založení inzerátu

Na stránkách Hyperinzerce máte dvě možnosti, jak založit či podat inzerát. Pojďme si blíže specifikovat jejich lokaci na webu.

První varianta je k dispozici v hlavičce ihned na hlavní stránce.

Nebo pak přímo v dané kategorii vedle názvu vpravo.

Jednotlivé kroky založení inzerátu

V prvním kroku založení inzerátu budeme muset zvolit kategorii, do které zboží spadá. Jestliže jsme využili druhou z možností, tedy klikli jsme na tlačítko vložit inzerát skrze vybranou kategorii, pak je konkrétní rubrika již předvybraná. Pakliže jsme se spletli, můžeme kategorii libovolně změnit.

Jak založit inzerát na Hyperinzerci

Ve druhém kroce tvorby inzerátu vyplníme všechny potřebné informace, jako je název produktu, popis a další. Po potvrzení tohoto kroku se nám na portále Hyperinzerce vytvoří automaticky účet, ze kterého budeme všechny inzeráty spravovat.

V dalším kroce náš čeká vkládání fotografií. Snažte se, aby byly fotografie na vysoké úrovni a bylo znatelné, co vlastně prodáváte. Fotografie jsou nejdůležitěším faktorem pro úspěšný prodej!

Ve čtvrtém kroku nás čeká kompletní rekapitulace celého inzerátu včetně možnosti zvýhodnění, které je samozřejmě jako na všech bazarových serverech zpoplatněné.

Po potvrzení bude inzerát zařazen do databáze, kde čeká na schválení. Není tedy ihned publikován.

Pokud jste zadali nesprávné údaje či prostě jen chcete inzerát pozměnit či úplně smazat, musíte přejít v horní části webu Hyperinzerce do záložky „Účet uživatele“.

V této záložce budete moci spatřit všechny vaše inzeráty, pod kterými budou jednotlivá tlačítka, tedy editace nebo smazání.

A tohle je všechno.

Pomohly Vám tyto informace? Potřebujete se dozvědět další věci ohledně portálu Hyperinzerce? Pak by Vás mohly zajímat další stránky našeho webu: