Podvodníci na Hyperinzerci

Máte jakékoliv zkušenosti s podvodníky v rámci prodeje či nákupu na inzertním portále Hyperinzerce? Pomozte ostatním uživatelům a upozorněte je níže v našich komentářích.

Spojte své síly a nenechte si nic líbit. Podvodníci jsou a budou. Čtěte recenze a komentáře od lidí, kteří podvod zaznamenali. Je dost pravděpodobné, že stejný podvodník může prodávat i na dalších inzertních serverech. Mezi ty nejznámější a nejrozšířenější patří:

7 komentářů u „Podvodníci na Hyperinzerci

 1. Radek Adasta

  nekupujte si nic od Radek Adasda ani neposílejte peníze na číslo účtu 1763467017/3030. Je to podvodník a zloděj!

  1. Stejny podvodník

   Bohuzel jsem necetla vcas.. okradla me stejna osoba, pod jinym jmenem (Klára Lukačová) se stejným účtem. Řešil jste s policii? Mohli bychom řešit popřipadě společně.

 2. Podvodnik

  Dobrý den, nekupujte nic od někoho, kdo se vydává za Anežku Pejřovou, je to podvod.
  Děkuji

 3. filipumusa@seznam.cz

  Dobrý den,
  Jen bych vás všechny ráda upozornila na člověka jménem Filip Musa (filipmusa@seznam.cz).
  Prej nějaký student z dokumentu v Písku. Prodal mi macbook u kterého se dušoval, že je naprosto v pořádku. Baterie úplně nová (pouze dva cykly), zapomněl však zmínit, že si ji koupil asi zřejmě někde na aliexpressu a vydrží tak maximálně hodinu. Taky se zapomněl zmínit o tom, že mu nefunguje jeden ze dvou slotů na flešku. Kdyby se však o tomto zmínil předem, tak by to nemohl prodat za tu cenu za kterou to prodal. Moje chyba, že jsem si to pořádně nezkontrolovala. Každopádně od tohoto kluka si radši nikdo nic nekupujte a na ty cykly a ,,nové baterie,, taky radši pozor.

 4. Falešný prodejce

  Nekupujte nic od marketaprodejlevne@imejl.cz paní nabízí oblečení a jiné zboží poslala jsem peníze za dva balíčky a dodneška nemám ani balíčky ani peníze zpět paní přestala reagovat a bazar s tím nic neudělá a paní si dal na bazaru Prodává své věci Pozor na ni

 5. Falešný prodávající okrádá lidi

  Pozor na marketaprodejlevne@imejl.cz prodává levné obleceni a součástky do auta pošlete peníze ale zboží nedostanete, po nahlášení si paní stahuje zboží a asi zakládá novej profil pod jiným jménem, pokud nezmění aji bydliště ta pozor paní je Dolní Benešov okres Opava neposilat peníze přijdete o ně jako já…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *