Podvodníci na Hyperinzerci

Máte jakékoliv zkušenosti s podvodníky v rámci prodeje či nákupu na inzertním portále Hyperinzerce? Pomozte ostatním uživatelům a upozorněte je níže v našich komentářích.

Spojte své síly a nenechte si nic líbit. Podvodníci jsou a budou. Čtěte recenze a komentáře od lidí, kteří podvod zaznamenali. Je dost pravděpodobné, že stejný podvodník může prodávat i na dalších inzertních serverech. Mezi ty nejznámější a nejrozšířenější patří:

4 komentáře u „Podvodníci na Hyperinzerci

 1. Radek Adasta

  nekupujte si nic od Radek Adasda ani neposílejte peníze na číslo účtu 1763467017/3030. Je to podvodník a zloděj!

  1. Stejny podvodník

   Bohuzel jsem necetla vcas.. okradla me stejna osoba, pod jinym jmenem (Klára Lukačová) se stejným účtem. Řešil jste s policii? Mohli bychom řešit popřipadě společně.

 2. Podvodnik

  Dobrý den, nekupujte nic od někoho, kdo se vydává za Anežku Pejřovou, je to podvod.
  Děkuji

 3. filipumusa@seznam.cz

  Dobrý den,
  Jen bych vás všechny ráda upozornila na člověka jménem Filip Musa (filipmusa@seznam.cz).
  Prej nějaký student z dokumentu v Písku. Prodal mi macbook u kterého se dušoval, že je naprosto v pořádku. Baterie úplně nová (pouze dva cykly), zapomněl však zmínit, že si ji koupil asi zřejmě někde na aliexpressu a vydrží tak maximálně hodinu. Taky se zapomněl zmínit o tom, že mu nefunguje jeden ze dvou slotů na flešku. Kdyby se však o tomto zmínil předem, tak by to nemohl prodat za tu cenu za kterou to prodal. Moje chyba, že jsem si to pořádně nezkontrolovala. Každopádně od tohoto kluka si radši nikdo nic nekupujte a na ty cykly a ,,nové baterie,, taky radši pozor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *