Topování inzerátu na Hyperinzerci

Vystavili jste na Hyperinzerci inzerát, ale nezobrazuje se dostatečnému počtu lidí? Pak využijte možnosti topování inzerátu na hyperinzerci.

O co jde?

Každý inzerát se v kategorii řadí na základě data vložení. Přesně takto fungují i topované inzeráty.

Jedná se o placenou službu, kdy se vaše zboží upřednostní před ostatní inzeráty v dané kategorii a vy tak máte daleko větší šanci prodat své zboží. Logicky řečeno, čím více inzerát topujete, tím na vyšší pozici se objeví.

Jaké jsou výhody?

Mezi tu nejpodstatnější výhodu samozřejmě patří to, že topovaný inzerát se zobrazuje nad těmi běžnými. To znamená jediné, spatří ho více potenciálních zájemců a máte tak větší šanci jej prodat.

Navíc jsou tyto inzeráty označené červenou ikonkou „TOP inzerát“, což jistě upoutá pozornost. Mezi další výhodu patří, že jej administrátoři při schválování upřednostňují před těmi běžnými, je tedy schválen podstatně rychleji.

Kolik tato výhoda stojí?

Cena za jedno topnutí inzerátu je 30 Kč. Obvykle se ale liší podle konkrétní kategorie. Většinou je 40 Kč standardní cenou. Platbu lze provést pomocí platební karty nebo SMS. Platba SMS je poměrně dražší.

Zdali na Hyperinzerci inzerujete pravidelně, stojí za zvážení platit prostřednictvím kreditu, což je v podstatě elektronická peněženka, do které si nabijete požadovanou sumu. Z té následně čerpáte.

Další možnosti zvýhodnění

Mimo topování inzerátu na hyperinzerci existují i další možnosti zvýhodnění, a to například zvýraznění inzerátu, apod. Více na níže přiloženém screenu.

Topování inzerátu na Hyperinzerci

Navštivte naše další informativní stránky ohledně portálu Hyperinzerce: